Profesjonalne usługi pomocy drogowej

Holowanie aut

Jeśli Twój samochód odmówił posłuszeństwa, a holowanie na lince z jakichkolwiek przyczyn nie jest możliwe, wówczas konieczne jest wezwanie pomocy drogowej. Wystarczy, że powiadomisz nas o swoim problemie, a my najszybciej jak to tylko możliwe zjawimy się, aby Ci pomóc. Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem holowniczym oraz niezawodnymi, przystosowanymi do najtrudniejszych warunków samochodami. Dzięki temu, realizowane przez nas autoholowanie będzie w pełni bezpieczne.

Niezależnie od tego, czy Twój pojazd jest sprawny, czy też uszkodzony, zawsze kiedy tylko zajdzie taka potrzeba, możesz liczyć na naszą pomoc. Wszystkie posiadane przez nas holowniki do aut spełniają wszelkie obowiązujące normy światowe. Jest to niezwykle istotna kwestia, zwłaszcza gdy chodzi o autoholowanie pojazdów uszkodzonych. Korzystając z naszych możliwości, możesz mieć pewność, że zajmiemy się powierzonym zadaniem szybko, w pełni rzetelnie oraz z zachowaniem atrakcyjnej ceny usługi. Decydując się na wybór naszej firmy, oddajesz swój pojazd w dobre ręce, bo profesjonalny transport aut to nasz fach (również w przypadku sprowadzania pojazdów z zagranicy).

W zależności od rodzaju awarii, której doświadczył Twój samochód, w niektórych sytuacjach możesz liczyć na naszą pomoc realizowaną na miejscu. Nasi kierowcy dysponują sprzętem do wykonywania niektórych napraw pojazdów na drodze. Być może będziesz miał do czynienia z sytuacją, gdy nie będzie potrzebne holowanie auta, a wystarczająca okaże się jedynie drobna naprawa określonej usterki – wymiana koła, awaryjne odpalenie pojazdu itp. Jeśli natomiast niezbędne będzie odholowanie samochodu do warsztatu, wówczas przetransportujemy Twój pojazd pod wskazany przez Ciebie adres lub polecimy sprawdzony i rzetelny serwis samochodowy. Nasza oferta obejmuje usługi w obrębie całej Europy – od Frankfurtu, przez Poznań, aż po Mediolan.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wszystkim Klientom zapewniamy fachową i szybką pomoc całodobową.